Calineczka

Serdecznie zapraszamy na spotkanie teatralne  z ulubionymi bajkami w wydaniu anglojęzycznym!  Tym razem wystawiamy spektakl “Calineczka” (ang. “Thumbelina”) powstały w oparciu o treść książki H.CH. Andersena. Przeniesiemy się na chwilę do świata maleńkiej dziewczynki, której przygody przedstawione zostaną za pomocą kukiełek, muzyki oraz głosów udzielonych przez nasze lektorki. Spektakl dedykowany jest dzieciom od 3 roku życia na który zapraszamy wraz z rodzicami.

Bilety: 20zł (czas ok. 35 minut)

Patron miedialny wydarzenia -  Kids in the City www.kidsinthecity.pl.

 

zapisz się

Prowadzący

Szkoła Języków Obcych Busy Junior

Szkoła Języków  Obcych :” Busy Junior” - jest efektem współpracy dwóch kobiet, dwóch  spełnionych mam, które  wiedzą jak bardzo ważnym elementem w nauczaniu jest właściwy dobór odpowiednich aktywności wspomagający rozwój dziecka pod każdym względem. Tak się składa,że jedną z tych kobiet jest doświadczona lektorka języka angielskiego, co zaowocowało szkoła językową - miejscem, w którym rozwój poznawczy dzieci idzie w parze z doskonaleniem znajomości języka angielskiego.

W naszej szkole dobór narzędzi  pracy jest starannie przemyślany i dostosowany do potrzeb danej grupy wiekowej. Poza konwencjonalnymi metodami takimi jak: podejście komunikacyjne  czy metoda bezpośrednia, interesujemy się także innowacyjnymi elementami w nauczaniu takimi jak e- Twinning (współpraca szkół w Europie za pośrednictwem technologii informacyjno – komunikacyjnych).

Zapisz się

Chcesz zgłosić się na zajęcia?
Wypełnij formularz

Chcesz zadać pytanie?
Skontaktuj się pod numerem telefonu:
601 185 720 recepcja
605 765 290 manager
lub napisz do nasakademia.pasji@gmail.com

Aktualności
LETNIA AKADEMIA PASJI

Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat na najfajniejsze letnie zajęcia w Warszawie.

więcej...
Sklep z grami

Patroni medialni: Informator Stolicy
Partnerzy: Szkoła Szczęścia, Algorytmika, Funiversity


Strona Akademii Pasji wykorzystuje cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Akceptuję [X]